Про нас

Інтернет-магазин DNKAvto.com.ua пропонує клієнтам зручний онлайн сервіс, гарну ціну та термін поставки запчастин у м. Запоріжжя та по всій Україні. Ми відкриті для всіх відвідувачів магазину та готові запропонувати широкий асортимент товарів, якісні послуги, розумні ціни. У нас Ви знайдете оригінальні запчастини різних виробників до свого авто.

Ми пропонуємо вам :

- максимально швидка доставка ваших замовлень.  Ми розуміємо коли запчастину потрібна ще на "вчора" 

- Ви можете самостійно замовити потрібну вам запчастину, скориставшись пошуком за найменуванням, номером деталі. Також ви можете знайти її в каталозі деталей, переглянути на фото, прочитати технічні характеристики, застосовність, вибрати з пропозиції виробників, що з'явилася.

- Всі деталі доступні на сайті легко знайти за окремими категоріями, знаючи основні характеристики автомобіля (рік випуску, марка, модель, об'єм двигуна). Доступний простий та зручний Каталог ТО

- Ви можете отримати професійну консультацію від наших менеджерів з будь-якого питання, перевірити правильність підбору VIN ( номер кузова ). У нас є досвід підбору та оригінальні програми, натисніть ЗАПИТ по VIN і ви отримаєте комерційну пропозицію.

Прийнята нами система вибору постачальників і алгоритм вхідного контролю закуповуваних товарів дають змогу нашим клієнтам бути завжди впевненими в якості деталей і витратних матеріалів, які ми купуємо, і, як результат, у надійності свого автомобіля. 

 З нами пошук автозапчастин перестане бути проблемою. Будьте з нами - будьте попереду! 

Завжди раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів!